UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Najlepszymi lekarzami są dr Dieta, dr Spokojny i dr Wesoły."

Jonathan Swift

Wenus w Bliźniętach 2015

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina Jagodzińska

Safo, Mistrz z Herkulanum

Wenus w sobotę 11 (kwietnia) zmieniła znak i będzie w Bliźniętach do 7 maja.

W momencie ingresu Wenus utworzyła piękną potrójna recepcję z Merkurym w Baranie i Marsem w Byku, co wskazuje, że dla ludzi zajmujących się kreatywną stroną życia, w tym sztukami wizualnymi i pisaniem będzie to dobry okres, który będzie miał przełożenie tak na bliskie relacje, jak i na finanse.

Wenus w domu IX jasno wskazuje, że osoby zajmujące się handlem zagranicznym, studenci oraz ci, którzy wyjeżdżają w tym czasie, czekają nadspodziewanie dobre wyniki .

Poza Baranami, Bliźniętami i Bykami, które są głównymi beneficjentami w tym czasie, osoby z obsadą I dekanatu Panny mają czas, by znaleźć wyjście z delikatnej sytuacji, szczególnie jeśli dotyczy ona przyjaciół.


 Józefina Jagodzińska,
IV.2015, Warszawa


Obrazek: "Safo", panna z dobrego domu z przyborami do pisania, Mistrz z Herkulanum, Pompeje, fresk, ok. 50 r. n. e., obecnie Muzeum Archeologiczne w Neapolu.


Kategorie: astrologia, astrologia prognostyczna, astrologia tranzytowa, astrologia wydarzeniowa, planety osobiste.

Przeglądasz: Wenus w Bliźniętach 2015 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa