UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Kto zna siebie, ten zna i innych."

przysłowie chińskie

Mars w znakach 2016

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina Jagodzińska

MarsMars w 2016 roku przebieża połowę ekliptyki, jednak aż do końca września przebywa w dwóch znakach, Skorpionie i Strzelcu.

Jego pobyt w Strzelcu jest szczególnie wart uwagi z tego względu, że w tym znaku od listopada zeszłego roku jest Saturn. Co na ten temat może powiedzieć astrologia?  Szczęśliwie dla nas, koniunkcja z Saturnem nastąpi tylko raz, w ostatnim tygodniu sierpnia. Znajdziecie o tej koniunkcji więcej informacji tekście odnoszącym się do zaćmienia, które nastąpi tydzień później, pierwszego września.

Okres retrogradacji, który wypada od 17 kwietnia do 27 maja, a więc 40 dni warto poświęcić na zaległe sprawy, wśród których prym powinny wieść kwestie zdrowotne i mogą obejmować takie kwestie, jak wizyty u specjalistów, przygotowania do zabiegów oraz operacji, korekta kierunku leczenia czy terapii.

Mars przebywa w sumie 131 dni w Skorpionie i 96 dni w Strzelcu, a więc więcej, niż trzecią część roku. Obydwa te znaki są korzystne dla tej planety, i obydwa wiążą się ze zdecydowanym działaniem, jednak Mars w Skorpionie nie działa w sposób jawny. Warto przystosowywać styl swojego działania do aktualnego położenia tej planety.

Okres, kiedy Mars będzie ważny dla Polski, w tym jego retrogradacja, ponieważ będzie wchodził w tranzytową opozycję do Wenus Polski. Ścisła opozycja do Słońca nastąpiła w zeszłym roku 1 maja, a więc należy łączyć ten tranzyt z drugą turą wyborów prezydenckich i wygraną solarnego Byka, Andrzeja Dudy, co nastąpiło na aspekcie aplikacyjnym
. Maksymalne uściślenie nastąpi 30 czerwca - spodziewam się, że w tym czasie nastąpią pozytywne zmiany ważne tak dla podniesienia  ogólnego poziomu dobrobytu, jak i pozycji kobiet na rynku pracy. 

Mars w znakach
 Direct
& retro
Daty ingresów
Dni
 Waga D12 listopada 2015
 3/22
 Skorpion D3 stycznia 2016
63
 Strzelec D6 marca 2016
 42
 Strzelec R 17 kwietnia 2016
40
 Skorpion D 27 maja 2016
34
Skorpion
 D30 czerwca 2016
34
 Strzelec D2 sierpnia 2016
56
Koziorożec
 D27 września 2016
 43
 Wodnik D 9 listopada 2016
 40
RybyD
19 grudnia 2016
 12/28
 Baran D 28 stycznia 2017
 *

Zobacz też:
Wenus w znakach 2016

Mars w znakach 2015
 

Józefina Jagodzińska,
17.II.2016, Warszawa

Kategorie:  astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, tranzyty, planety osobiste.
Przeglądasz: Mars w znakach 2016 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa