UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Największą siłą dwóch serc jest pragnienie bycia razem."

ha

Paweł JasienicaAutorka: Józefina Jagodzińska

Paweł Jasienica - właściwie Leon Lech Beynar, ur. 10 listopada 1909 w w Symbirsku (dziś Ulijanowsk), zm. 19 sierpnia 1970 w Warszawie. Paweł Jasienica był żołnieżem AK, historykiem, eseistą historycznym, i wreszcie bardzo popularnym pisarzem.

Tekst w budowie :)

Paweł Jasienica urodził się ze Słońcem w Skorpionie i Księżycem w Wadze, który prawdopodobnie był w  koniunkcji z Lilith, w opozycji do Saturna. Nie znamy godziny urodzenia pisarza, ale jest to wielce prawdopodobne wnioskując  z tego, jak wyglądały jego kontakty z kobietami, czego najtrudniejszym i najbardziej szokującą realizacją było jego małżeństwo z Zofią "Neną" O' Bretenny.

Nena była bowiem esbecką agentką, która w ramach pracy operacyjnej wyszła za mąż za pisarza i  donosiła na niego aż do jego śmierci, a następnie utrudniała wydawanie jego książek.

Paweł Jasienica horoskop

 Zostawiając tragiczne osobiste Jasienicy, spróbujmy też odnaleźć jego talent, który sprawił, że dynastie Piastów i Jagiellonów stają się bliskie, wojna domowa w Wandei nie jest jedynie pustym zwrotem, opis ekshumacji królowej Jadwigi trudno zapomnieć.

Józefina Jagodzińska,
III-VIII.2016, Warszawa

 

 

Data urodzenia: 10 listopada 1909, godzina nieznana, RR: X.
Miejsce urodzenia:  Symbirsk, Rosja.
Zdjęcie udostępnione na zasadzie...

Zobacz też:
Danuta "Inka" Siedzikówna
Paweł Jasienica u majora Łupaszki

Nesia wszystko doniesie

Kategorie:  astrologia, astrologia urodzeniowa, horoskop, radiks, radix, kosmogram, biogram, Paweł Jasienica Leon Lech Beynar, AK, V Wileńska Brygada AK, żołnierze wyklęci, polskie powstanie antykomunistyczne, eseista, historyk, historia.

Przeglądasz: Paweł Jasienica / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa