UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Nie ma miejsca we wspólnej dwojga serc przestrzeni - dla barier, przeszkód. Miłość to nie miłość, jeśli, zmienny świat naśladując, sama się odmieni lub zgodzi się nie istnieć, gdy ktoś ją przekreśli."

William Szekspir

Mars w Skorpionie lipiec 2016

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina Jagodzińska

30 czerwca Mars po miesiącu retrogradacji wchodzi w ruch prosty.  Co na to astrologia? Przede wszystkim trudne sprawy zaczną  znajdować rozwiązanie. W grę wchodzą takie tematy jak związki, przyjaźnie, kontakty towarzyskie oraz finanse i wreszcie strefy wpływów.

Mars direct Scorpio 2016

Najściślejszy aspekt  Marsa w momencie zmiany biegu to separacyjny kwinkunks do stellum w Baranie złożonego z Ceres, Urana i Prozerpiny. To wskazuje na szereg omyłek w ocenie sytuacji wynikających z niedostatecznego doceniania przeszkód i przeciwników oraz okoliczności, które zostaną właściwie rozegrane dopiero we wrześniu.


Drugi co do ważności aspekt, to trygon do Pars Fortunae i Chirona, które wskazują na czynniki wspierające oraz poprawę finansów, która pomoże zneutralizować dotychczasowe zaległości. Ten korzystny układ będzie odczuwalny coraz mocniej aż do początku sierpnia, kiedy nastąpi wyjście na prostą.

Do 2 sierpnia Mars będzie przebywał w Skorpionie, ale to nie znaczy, że wtedy nastąpi rozwiązanie, ponieważ Mars przechodzi do znaku Strzelca i w ostatnim tygodniu sierpnia wchodzi w jedyną ścisłą koniunkcję z Saturnem w tym obiegu. Wtedy też i na początku września nastąpią największe, najtrudniejsze i kluczowe przetasowania dotychczasowych układów.

Trzeba brać pod uwagę, że w Europie mamy kilka krajów spod znaku Skorpiona: Niemcy, Ukrainę, Holandię i Hiszpanię - tam należy się spodziewać największych zmian. Rzecz dotyczy wiec całej Unii, bo w niej najsilniejszą pozycję zajmują nasi zachodni sąsiedzi.

 

Józefina Jagodzińska,
29.VI.2016, Warszawa

 

Kategorie:  astrologia, astrologia tranzytowa, astrologia wydarzeniowa, astrologia mundalna,  astrologia prognostyczna.

Przeglądasz: Mars w Skorpionie lipiec 2016 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa