UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Dziki bez nie zrodzi winnego grona."

przysłowie afgańskie

Mars w Strzelcu sierpień / wrzesień 2016Autorka: Józefina Jagodzińska

Drugiego sierpnia Mars wrócił  do Strzelca po miesięcznym pobycie w znaku Skorpiona.  Jeśli spojrzymy na radix, to rzucają się w oczy trzy sprawy. Po pierwsze, górująca pozycja Marsa i jego koniunkcja z MC, po drugie, Mars już od 7 sierpnia wchodzi w aplikacyjną koniunkcję z Saturnem i po trzecie, ponowne wejście Marsa do Strzelca nastąpiło na nowiu w Lwie.  Co na to astrologia? Otwierają się wreszcie możliwości przeprowadzenia realnych, rozsądnych i koniecznych zmian.

Mars w Strzelcu sierpień 2016

Koniunkcja Marsa z MC pokazuje, że przez najbliższe dwa miesiące najważniejszą sprawą będzie korekta i powrót do wcześniej założonych celów.  Szczególnie ważne są takie tematy, jak wykształcenie, nauka języków obcych oraz kondycja fizyczna.

Wiosną 2016 Mars i Saturn przez długi czas przebywały w jednym znaku, tworząc frustrującą atmosferę zawieszenia i barku rozwiązania.
Sierpniowa koniunkcja Marsa z Saturnem jest jedyną w tym roku i przyniesie rozstrzygnięcia dotyczące wyżej wymienionych tematów na najbliższe dwa lata. Będą one dotyczyć przede wszystkim spraw osobistych.

Jedynym wyjątek stanowią tu sprawy męskiej, egzotycznej, religijnej imigracji z zagranicy (Mars w Strzelcu) oraz Wielkiej Brytanii (solarny Koziorożec), a więc w wypadku Europy kwestii regulacji prawnych dotyczących napływu muzułmańskich imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Wschodniej. Apogeum tego procesu nastąpi w ostatnim tygodniu sierpnia, kiedy uściśli się koniunkcja Mars - Saturn oraz 1 września, kiedy nastąpi obrączkowe zaćmienie Słońca, obejmujące Ocean Indyjski, niemal całą Afrykę, nie licząc wybrzeża Morza Śródziemnego oraz południowo-zachodnią część Półwyspu Arabskiego, a więc część Arabii Saudyjskiej, Jemen i część Omanu. Po przejściu Jowisza do Wagi nastąpi co najmniej przełom dyplomatyczny w tej sprawie. 

Mars zmieniający znak na nowiu w Lwie świadczy o tym, że możemy się spodziewać spektakularnych zmian w tym okresie, szczególnie w sprawach związków, bliskich przyjaźni i towarzystwa, w którym się obracamy. Dotyczy to szczególnie osób, które mają silnie obsadzone znaki Barana, Lwa i Strzelca.

Najściślejszy aspekt Marsa po koniunkcji z MC to sekstyl Marsa do Makemake w Wadze w VIII domu. Kurs, jaki obierzemy w ciągu najbliższych dwóch miesięcy ma szerszy kontekst i dotyczy kwestii światopoglądowych, a co za tym idzie, wyboru wspólnoty towarzyskiej i finansowej, z jaką będziemy się wiązać przez długi czas.

Ingres Marsa do Koziorożca nastąpi 29 września, sygnalizując jedynie kontynuację kierunku obranego na początku sierpnia.
 

Józefina Jagodzińska,
4.VIII.2016, Warszawa

 

Kategorie:  astrologia, astrologia tranzytowa, astrologia wydarzeniowa,  astrologia mundalna, astrologia prognostyczna.

 

 

 

Przeglądasz: Mars w Strzelcu sierpień / wrzesień 2016 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa