UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Miłość jest podstawą całego świata."

Alfred de Musset

Debbie Reynolds i Carrie Fisher - horoskop matki i córkiAutorka: Józefina Jagodzińska

Tekst w budowie! :)

Znana wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen jako księżniczka Leia aktorka Carrie Fisher zmarła po drugim zawale serca w ostatnim tygodniu grudnia. Dzień po niej zmarła jej matka, Debbie Reynolds.

Debbie Reynolds


Carrie Fisher


Matka i córka


Bo jak śmierć potężna jest miłość*

Trzeba pamiętać, że napisała też, także na podstawie własnych doświadczeń scenariusz do "Pocztówek znad krawędzi".

Niestety, zbliża się nów w Koziorożcu z Plutonem w tle, aktualnie uściśla się także niezbyt przyjemna koniunkcja Księżyca z Saturnem. Długotrwały tranzyt Neptuna przez Marsa aktorki, wzmocniony aktualnym tranzytem Marsa i Cauda Draconis nie mógł pomóc aktorce, ponieważ wyciągnął jej konsekwencje wieloletniego nadużywania alkoholu i narkotyków. W tym kontekście należy traktować Jowisza i Haumei na Słońcu Carrie jako uwolnienie. Miała 60 lat.

Stety i niestety, życie bywa bardziej nieprawdopodobne, niż film. Dzień po śmierci Carrie Fisher zmarła jej matka, Debbie Reynolds, gwiazda filmowa z lat 50-tych, którą każdy pamięta z "Deszczowej piosenki".

Warto zwrócić uwagę, że aktorki są podobne do siebie nie tylko jak matka i córka, ale także jako lustrzane odbicia - solarny Baran (Debbie) i Waga (Carrie).

Aktorka dożyła pięknego wieku 84 lat, a więc pełnego cyklu Urana. Odeszła na nowiu w Koziorożcu, który jest odczuwalny od 16:11 28 grudnia, w trakcie przygotowań pogrzebu córki dopadł ją udar mózgu. W tym kontekście nie dziwi Saturn na jej ascendencie i nów w Koziorożcu w I domu. Żałoba czasem zabija.Trudno nie zauważyć karmicznego związku, podobnego do relacji braci Theo i Vincenta van Gogha.Józefina Jagodzińska,
1.I.-I.2016, Warszawa

Słońce w Koziorożcu,
Jowisz w Wadze,
Uran i Prozerpina w Baranie,
Pluton w Koziorożcu


* Pieśń nad pieśniami 8,6

Kategorie: astrologia, astrologia porównawcza, synastria, horoskop urodzeniowy, horoskop natalny, horoskop porównawczy, horoskop karmiczny.


Przeglądasz: Debbie Reynolds i Carrie Fisher - horoskop matki i córki / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa