UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Nie można kwiatu rozwinąć mocnymi palcami."

Anonim

Horoskop okolicznościowy - data ślubu, rocznica ślubu, godyPodpisywanie metryki ślubnej, Edmund Blair Leighton, 1920Bądź najlepszym przyjacielem swojej żony.

H. Jackson Brown, Jr.


Ślub i wesele, a co za tym idzie organizacja uroczystości stanowi dla wielu par niezwykle gorący okres ze względu na skalę i liczbę spraw, na które jest niewiele czasu. Zdarza się, że rok to mało i są pary planujące ślub z trzyletnim wyprzedzeniem.

Data ślubu ma znaczenie i warto wybrać taką, która będzie jak najlepsza, a jeśli to ze względu na terminy dostępne w salach weselnych, kościele lub USC nie wchodzi w grę, to taką datę która przyniesie jak najmniej stresu młodej parze. Zawarcie małżeństwa jest samo w sobie tak ważne, że wszelkie czynniki, które mogą rozpraszać w tak ważnym dniu powinny być maksymalnie wyeliminowane, w czym pomaga odpowiedni dzień.

Ustalenie optymalnej daty ślubu wymaga danych urodzeniowych (data, godzina, miejscowość urodzenia) młodej pary. Analiza astrologiczna zawiera 5 najbardziej korzystnych dla pary dat.

Rocznice wypadają, rzecz jasna, co roku w ten sam dzień, jednak jeśli para lub jej dzieci zamierza nadać jednej z rocznic jeszcze bardziej wyjątkowy charakter niż zwykle, także warto wybrać odpowiedni dzień na imprezę.

Analiza astrologiczna jest przesyłana formie pisemnej na wskazany e-mail
.

Józefina Jagodzińska
uni.garden@gmail.com &
tel. kom. +48 508 967 019

 

W Polsce na mocy ustawy z dnia 17 lutego 1960 r.  ((Dz. U. z 2007 r. Nr 151, poz. 1075) jest przyznawany Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, który  stanowi nagrodę dla osób, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim.
Są to złote gody.

Obrączki ślubne, praca autora Aliaça

Najprościej jest złożyć powiadomienie w dziale małżeństw w lokalnym USC. Trzeba podać imiona i nazwiska jubilatów, adres ich zameldowania na pobyt stały oraz informację dotyczącą daty i miejsca zawarcia małżeństwa. Informacje te wędrują z USC do odpowiedniego urzędu wojewódzkiego, w którym powstaje wniosek o nadanie medalu, który następnie jest przekazywany do Kancelarii Prezydenta RP. Procedura nadawania medalu jest nieodpłatna. Jeśli ślub został zawarty w styczniu lub lutym, można złożyć powiadomienie o przyznanie medalu od listopada poprzedniego roku.


Ściąga rocznicowa:

    1 – papierowa,
    2 – bawełniana,
    3 – skórzana,
    4 – kwiatowa lub owocowa lub jedwabna,
    5 – drewniana,
    6 – cukrowa lub żelazna,
    7 – wełniana lub miedziana,
    8 – spiżowa, brązowa lub blaszana,
    9 – gliniana, generalska lub fajansowa,
    10 – cynowa lub aluminiowa,
    11 – stalowa,
    12 – płócienna, jedwabna lub lniana,
    13 – koronkowa,
    14 – kości słoniowej,
    15 – kryształowa lub szklana,
    20 – porcelanowa,
    25 – srebrna,
    30 – perłowa,
    35 – koralowa,
    40 – rubinowa,
    45 – szafirowa,
    50 – złota,
   
    55 – szmaragdowa lub platynowa,
    60 – diamentowa,
    65 – żelazna,
    70 – kamienna,
    75 – brylantowa,
    80 – dębowa.


Kategorie: astrologia, astrolog, horoskop, synastria, horoskop pary, horoskop dla par, horoskop partnerski, horoskop porównawczy, horoskop relacyjny, horoskop miłosny, horoskop miłości, horoskop małżeństwa, horoskop małżeński, horoskop ślubu, horoskop ślubny, horoskop prognostyczny dla pary, prognoza astrologiczna dla pary.  

 

Przeglądasz: Horoskop okolicznościowy - data ślubu, rocznica ślubu, gody / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa