UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"To zdumiewające przekonać się na własne oczy, że ludzie do szczęścia potrzebują tylko jedzenia, picia i innych
ludzi."

Terry Pratchett

Planety w ruchu prostym styczeń - luty 2017Autorka: Józefina Jagodzińska

Od 8 stycznia do 6 lutego wszystkie planety od Merkurego do Haumei są w ruchu prostym. Co na to astrologia? Nadchodzi czas działania! warto zauważyć, że ten niezwykle aktywny okres zaczyna się przy Słońcu w koniunkcji z Plutonem w X  domu i Księżycem w Byku na szczycie II domu, a więc zmiany będą dotyczyły w dużym stopniu finansów, awansów i kariery. Władca horoskopu, Mars, przebywa w stellum Rybach w XII domu,  co świadczy o tym, że owe zmiany będą miały większy zakres, niż można byłoby się spodziewać, także na polu osobistym.

Planety w  ruchu prostym 2017, horoskop, 2017

Ten miesiąc będzie niezwykle intensywny - wiele spraw, nie dało się rozwiązać, zakończyć  czy załatwić przez długi czas, zostaną zakończone albo w  przypadku większych i długotrwałych projektów znacząco pchnięte do przodu.

Jedyne dwie planety, jakie pozostają w retrogradacji to Makemake i Prozerpina. Obydwie leżą poza orbitą Plutona, a więc dotyczą długotrwałych procesów pokoleniowych. Retrogradacja Makemake  oznacza wstrzymanie na pewien czas karierowych zapędów osób z pierwszego dekanatu Wagi oraz przeciągania się ślubów i rozwodów. Prozerpina natomiast jest w stellum z Uranem i Ceres, a wiec stabilizuje i zabezpiecza proces zmian, w skali światowej dotyczący przemian geopolitycznych, w tym militarnych (vide wojsko amerykańskie w Polsce), a dla zwykłych ludzi dotyczy podejścia do celów życiowych, ambicji, osiągnięć  a także kondycji fizycznej.

 
Józefina Jagodzińska,
8.I.2017, Warszawa

Kategorie:  astrologia, astrologia tranzytowa, astrologia wydarzeniowa, astrologia mundalna,  astrologia prognostyczna.
Przeglądasz: Planety w ruchu prostym styczeń - luty 2017 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa