UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Bojaźliwie ślęczeć i rozmyślać, co można było zrobić, jest najgorszym, co można robić."

Georg Christoph Lichtenberg

Lilith w Strzelcu 2017Autorka: Józefina Jagodzińska

14 lutego Lilith opuściła znak Skorpiona i zaczyna dziewięciomiesięczną podróż przez znak Strzelca. Co na to astrologia?

 

Ingres lilith w Strzelcu 2017, Strzelec, Lilith

Dla osób z podkreślonym znakiem Skorpiona to ulga, koniec z kłodami pod nogi i czas na zmianę, która stanie się widoczna i absolutnie pozytywna w ciągu dwóch najbliższych lat, m.in. w związku z tranzytem Jowisza przez Skorpiona, który zacznie się w październiku 2017.

Natomiast dla tych, którzy mają silnie podkreślony znak Strzelca nadchodzi czas próby, która przez przejście Lilith do tego znaku została podwojona, ponieważ tranzyt Lilith nakłada się na trwający od dwóch lat tranzyt Saturna. Warto w tym czasie dbać o zdrowie i dokładać starań, by powstające zaległości miały jak najmniejszy zakres. Ścisła koniunkcja Saturna z Lilith nastąpi 22 sierpnia 2017.

Dyspozytorem końcowym horoskopu jest Mars, który znajduje się w IV domu, a więc większość trudnych spraw będzie dotyczyła spraw rodzinnych, także w kontekście finansowym. Wiele osób, zamiast rozwiązywać problemy rodzinne, będzie uciekać w zamartwianie się o swoją obiektywnie niezłą sytuację zawodową (Lilith jest w  sekstylu do Księżyca w X domu). Ludzie ambitni i nieźle ustawieni będą wręcz przeżywać brak zmian tak, jakby to była rzeczywista klęska.

Osoby, które mają zaznaczony znak Strzelca i czekają na swoją drugą szansę w kwestii małżeństwa, trafią na sprzyjające okoliczności, które nie będą świadomie inicjowane, tylko po prostu się wydarzą.

Przejście Lilith przez znak Strzelca trwa do 9 listopada 2017,  natomiast Saturn wkracza do Koziorożca tuż przed Bożym Narodzeniem.

 
Józefina Jagodzińska,
luty 2017, Warszawa

Kategorie:  astrologia, astrologia tranzytowa, astrologia wydarzeniowa,  astrologia prognostyczna,  punkty, Lilith.
Przeglądasz: Lilith w Strzelcu 2017 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa