UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Bywałam biedna i bywałam bogata. To drugie jest lepsze."

Sophie Tucker

Sedna w horoskopie?Autorka: Józefina Jagodzińska

SednaDostałam w e-mailu takie pytanie:

"przeczytałam artykuł o Sednie i chciałam zapytać, czy Pani zdaniem Sedna może mieć znaczący wpływ na przyszłość horoskopu ludzi , a w szczególności osoby urodzonej XX.XX.1953r. I jeśli tak , to w jakich latach będzie mieć najmocniejszy wpływ?"

Moja odpowiedź:

 

"Szanowna Pani,

żaden szanujący się astrolog nie może w tej chwili brać pod uwagę Sedny, ponieważ jej orbita, a co za tym położenie na ekliptyce jest w tej chwili znane z dokładnością ~100 lat. Na pewno jest ważna, ale póki obliczenia astronomiczne nie będą dokładniejsze, nie ma sensu jej rozpatrywać. Jej szacunkowy obieg w ciągu trzech ostatnich lat zmalał z 12.000 do 11.400 lat".

 

Józefina Jagodzińska,
luty 2017, Warszawa

Przeglądasz: Sedna w horoskopie? / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa