UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Dziwny jest niedźwiedzi ród, że tak bardzo lubi miód."

Alan Alexander Milne

Zaćmienie Słońca 26 lutego 2017Autorka: Józefina Jagodzińska

26 lutego o 15:53 naszego czasu nastąpi apogeum obrączkowego zaćmienia Słońca. Zaćmienie będzie widoczne na półkuli południowej, obejmując południową część Ameryki Południowej, Atlantyk, prawie całą Antarktydę i Afrykę aż do Konga. Częściowe zaćmienie będzie widoczne w całej Afryce Centralnej. W tych rejonach należy się spodziewać największych wpływów.

Zaćmienie Słońca luty 2017

Horoskop zaćmienia jest bardzo przyjemny i podobnie jak w przypadku zaćmienia Księżyca sprzed dwóch tygodni, jego efekty będą widoczne w sierpniu i wrześniu bieżącego roku. Rzecz dzieje się w znaku Ryb, Słońce i Księżyc są w stellum z Merkurym, Węzłem Południowym, Neptunem i Chironem na przełomie VII i VIII domu, a ascendent zaćmienia wypada w znaku Lwa, a więc dyspozytorem końcowym jest Neptun, który jest w swoim własnym znaku i domu wodnym, co jest korzystne oraz Mars, który również znajduje się we swoim własnym znaku i domu ognistym, co jest korzystne. Nów jest w sekstylu do Ceres, która góruje w IX domu. Słońce jest w koniunkcji z pomyślną gwiazdą stała Skat, która przynosi powodzenie i trwałe szczęście.

Apogeum zaćmienia przypada w Polsce na VII i szczyt VIII domu, a więc największe zmiany dotyczą na poziomie społecznym sposobu prowadzenia działań dyplomatycznych na takie, które pomogą osiągać nasze cele gospodarcze. Na poziomie osobistym nastąpi wiele dobrych zmian dotyczących par, małżeństw i ich wspólnej sytuacji materialnej. Zmiany te nastąpią dzięki podejmowaniu właściwych decyzji wynikających z doświadczeń przeszłości, w tym nie popełnianiu po raz kolejny tych samych błędów.

Wszystko to są dobre wiadomości tak dla świata, jak i dla osób, które mają w swoim horoskopie podkreślone znaki Ryb, Barana, Lwa, Byka oraz osób, które mają ważne planety w tych znakach.

Św. Barbara, Wieża, Tarot ŚwiętychJako ciekawostkę podam, że właśnie na czas poprzedzający zaćmienie i samo zaćmienie przeciwnicy prezydenta USA, Donalda Trumpa zaplanowali ogólnoświatową akcję czarnej magii z użyciem własnych paznokci, świecy w kolorze włosów prezydenta, jego zdjęcia oraz karty... Wieża , o czym informują Huffington Post1, New York Post2 i inne, z podaniem dokładnej procedury magicznej łącznie ze wzywaniem demonów (sic!). Są też przewidziane terminy na najbliższe pół roku następnych rytuałów z taką samą intencją, wszystkie wybrane z klucza astrologicznego.

Jest jasne, że przy wyborze karty Wieża, która zapowiada w prognozowaniu katastrofę, w kontekście zdrowia jest tutaj użyta jako symbol pomieszania zmysłów, udaru albo tragicznego wypadku, a osoby, a raczej środowiska i stowarzyszenia czarnomagiczne, które to organizują, nie mają dobrych intencji. Ludzie ci zdają się nie wiedzieć, że pierwotna nazwa tej karty to "Wieża Boga", a więc nie zdziwię się, jeśli głupie, zwiedzione lub po prostu złe osoby, które wezmą udział w tym procederze czekają fatalne skutki w ich własnym życiu.

W odpowiedzi na te zapowiedzi stowarzyszenia chrześcijańskie zalecają czytanie Psalmu 23 w intencji zdrowia i powodzenia prezydenta oraz całego narodu:

Psalm Dawidowy

Gwiazda, Hanson-Roberts Tarot1 Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego.
2 Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach.
Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć:
3 orzeźwia moją duszę.
Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach
przez wzgląd na swoje imię.
4 Chociażbym chodził ciemną doliną,
zła się nie ulęknę,
bo Ty jesteś ze mną.
Twój kij i Twoja laska
są tym, co mnie pociesza.
5 Stół dla mnie zastawiasz
wobec mych przeciwników;
namaszczasz mi głowę olejkiem;
mój kielich jest przeobfity.
6 Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną
przez wszystkie dni mego życia
i zamieszkam w domu Pańskim
po najdłuższe czasy.

Warto zauważyć, że Vivian Robson pisze, że koniunkcja Słońca z gwiazdą Skat wiąże się z "oskarżeniami rzucanymi przez towarzystwa/kręgi mediumiczne zniweczone dzięki pomocy przyjaciół".

 

Józefina Jagodzińska,
luty 2017, Warszawa

 

1. David Moye, Witches plan to cast Mass Spell Against Donald Trump, "The Huffington Post", 23.02.2017, dostęp: 23.02.2017
2. Natalie Mumescl, Witches around the world plot mass spell against Trump, "New York Post", 24.02.2017, dostęp: 24.02.2017

Przeglądasz: Zaćmienie Słońca 26 lutego 2017 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa