Kursy tarota rekomendacje - tarot Warszawa

Ostatnia aktualizacja: 22 czerwca 2021
Liczba opinii: 35
  fot. Green ChameleonZebrało się tak wiele opinii o moich kursach tarota, że zasługują na oddzielną stronę. Wszystkim moim uczniom bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas, zainteresowanie i zaangażowanie, które sprawiają, że prowadzenie zajęć jest i pracą, i przyjemnością U�miech

Józefina Jagodzińska

Informacje o kursach tarota znajdziesz TUTAJ.
 
Zapisy: uni.garden@gmail.com
Kontakt: +48 0 508 967 019
 
 
REKOMENDACJE
 

35.
Dziękuję za wyniki i super kurs, dawno nic nie dało mi tyle satysfakcji i radości U�miech Kurs mi się bardzo podobał i odpowiadał mi pod kątem powtarzania i systematyzowania wiedzy. Duża ilość wiedzy tematycznej, wykraczającej poza samo znaczenie kart i praktyczne zajęcia z rozkładów, także nauka poprzez wykonywanie ćwiczeń na grupie między zajęciami. Zasady i przebieg kursu były jasne i przejrzyste.

Kasia O.

 
 
34.
Za mocną stronę zajęć uważam dużą wiedze teoretyczną i praktyczną Józefiny. Ważne dla mnie było sprowadzenie praktyki stawiania kart Tarota na "ziemię", pokazanie perspektywy politycznej i historycznej. Praca  w grupie z innymi uczestnikami była dla mnie bardzo ważna. Dziękuję, warto było, super kurs U�miech


Ela T.

 
 
33.
Gorąco polecam kurs tarota u Józefiny Jagodzińskiej. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu skutecznie uczy posługiwania się kartami. Mimo że z tarotem zetknęłam się dość dawno, to dopiero dzięki tym zajęciom zrozumiałam, jak czytać jego symbole, jak prawidłowo pracować z klientem oraz jak dbać o BHP. Wiedzy zebranej i przekazywanej przez Józefinę na kursie nie znajdzie się w żadnej książce. To wyjątkowe połączenie teorii z praktyką.
Dorota Ch.32.
Polecam kurs tarota prowadzony przez Józefinę Jagodzińską z Całego Serca. Pełen profesjonalizm , ogromna wiedza przekazana w jasny i zrozumiały sposób dla każdego. Naprawdę warto, jak uczysz, pracować odpowiedzialnie i dobrze z kartami ❤️❤️❤️ Józefino jestem Ci wdzięczna Dziękuję ❤️❤️❤️

Małgorzata K.
 
 
 
31.
Wielka wiedza osoby prowadzącej zajęcia. Dociekliwość, bezstronność i etyka Wykładowcy! Udział w zajęciach sprawił, że poszerzyła się moja Świadomość, tak w przestrzeni widzenia tarota, jak i w postrzeganiu samego Życia. Dziękuję za obiektywizm, niezależność i "formalność"(etykę)!

Maria P-k
 
 
 
30.
Niezwykle interesujące, merytoryczne, bazujące na wieloletniej praktyce przedstawienie znaczenia kart tarota oraz doskonale zorganizowana praktyczna nauka rozkładów. Arkana tarota są przedstawiane w niezwykle ciekawy sposób, z ogromnym bogactwem znaczeń, z kontekstem historycznym i kulturowym.

Andrzej Cz.
 
 
 
29.
Za mocną stronę kursu uważam to, że każda karta była opisana dokładnie, a przekaz ustny połączony z pisaniem pozwalał mi łatwo wchłaniać wiedzę, co jest na duży plus.

Maria P-a
 
 
 
28.
Konkretne treści odnośnie omawianej talii kart. Bogata wiedza prowadzącej.

Agnieszka M.
 
 
 
27.
Bardzo interesujący sposób przekazywania wiedzy, pobudzający wyobraźnię, a jednocześnie usystematyzowany i logiczny. Łączy także naukę tarota z rozwojem umiejętności lepszego zrozumienia siebie i innych.

Marzena M.
 
 
 
26.
Mocną stroną zajęć jest kompetencja wykładowcy, ciekawe zajęcia i dużo praktyki. 

Michał R.
 
 
 
25.
Właściwie wszystko mi się podobało. Wyróżniłabym swobodę i rzeczowość prowadzenia wykładu oraz szacunek, życzliwość i asertywność w traktowaniu uczestników. Interesujące też były prezentacje różnych talii kart.

Jestem bardzo zadowolona, że uczestniczyłam w Twoich zajęciach. Były one bardzo dobrze zorganizowane, mądre i interesujące. Dały mi rzetelną wiedzę i niezbędną do tego aby rozpocząć samodzielną pracę z kartami praktykę oraz zachętę.

Mam poczucie, że dobrze zainwestowałam swój czas i pieniądze.
 

Magdalena L.


 
24.
Za mocną stronę zajęć tarota uważam  m.in. dużą ilość zajęć praktycznych i dokładną analizę błędów podczas ćwiczeń ze stawiania kart. With L!O!V!E!

Maria B.


 
23.
Bardzo polecam kursy tarota u Józefiny! Rzetelna wiedza, poparta ogromnym doświadczeniem Józefiny, jest  przedstawiana na zajęciach zarówno od strony historycznej jak i ezoterycznej. Józefina
w jasny, bardzo ciekawy i przystępny sposób przekazuje swoją wiedzę. Zajęcia charakteryzują się całościowym podejściem do tarota. Przedstawiona jest historia tarota, symbolika kart,  ich rozkłady. Kurs pozwala wejść w świat tarota - symboli, archetypów - i go zrozumieć. Inspiruje do pracy nad sobą. Józefina jest niezwykle profesjonalna,  zaangażowana,  ma bardzo dużą wiedzę ezoteryczną - popartą długoletnią praktyką - którą z łatwością przekazuje swoim uczniom. Serdecznie polecam!
 

Iwona J.
 
 
22.
I have attended the first level of the tarot course held by Josephine in 2016. I can say that I've been really satisfied by the thorough organisation and by Josepine's professionalism. The subject, though very complex, is perfectly mastered by her, who leads the learner from the beginning to the end with a kind but firm hand. I highly recommend this course to all those who want to have an insight of this intriguing subject.

Marta F.T.
 
 
21.
Odkąd pamiętam, interesowałam się sprawami które są niezwykłe, których nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Zawsze czułam, że na świecie jest „coś więcej”, niż możemy odebrać za pomocą naszych zmysłów. Gdy byłam nastolatką, dostałam karty tarota. Jednak ani dołączona do nich książka, ani same karty, ani moje własne próby czytania kart, nie przynosiły satysfakcjonujących mnie wyników. Aż któregoś dnia trafiłam na informację o kursie tarota prowadzonym przez Józefinę i postanowiłam zapisać się na niego :) W przesympatycznym towarzystwie uczyłam się krok po kroku znaczenia kart i rozkładów. Zajęcia, oprócz podstawowej wiedzy dotyczącej tarota, otworzyły mi szerzej oczy na świat, na bycie bardziej uważną. Dzięki nim mogę spokojnie wyjaśniać kwestie, które wydają mi się wątpliwe, rozwiązywać zagadki przeszłości, przyglądać się teraźniejszości, jak i zaglądać w możliwą przyszłość. Z całego serca polecam kurs u Józefiny :)
 
Agata P.
 
 
20.
Z całego serca polecam kursy tarota u Józefiny! Jeśli szukasz cudownej atmosfery, urozmaiconych zajęć, profesjonalizmu to nie wahaj się ani chwili, tylko zapisuj na tarota do Józefiny. Na zajęciach otrzymasz rzetelną wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem Józefiny, wszystko w przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam! BARDZO DZIĘKUJĘ, że mogłam uczyć się od Ciebie, Józefino, że dane mi było poznać cudowne dziewczyny, z którymi przemierzałam świat Tarota. DZIĘKUJĘ!
 
 
Ela Ł.

 
19.
Zajęcia z Józefiną to prawdziwa przyjemność. Wiedza przedstawiona zarówno od strony historycznej jak i ezoterycznej pozwala wejść w świat tarota i go zrozumieć. Opisy poszczególnych kart dają mocną bazę do dalszych, własnych interpretacji. Praktyczne ćwiczenia krok po kroku szlifują umiejętności interpretacyjne. Małe grupy pozwalają na indywidualne podejście do każdego.
Bardzo polecam!
 
Sławomir W.
   
 
18.
Kursy tarota Uni Garden wyróżniają się całościowym podejściem do tarota: historia, symbolika, talie, rozkłady. Wiedza, doświadczenie, przygotowanie do zajęć prowadzącej a także sposób prowadzenia zajęć i dostosowanie ich do grupy, powodują, że uczestnicy rozwijają swoje umiejętności. Wysoko oceniam również materiały szkoleniowe dostarczane kursantom (korzystam z nich do dziś). Kurs tarota Uni Garden to także możliwość poznania wspaniałych ludzi oraz.. siebie i pracy nad sobą. Gorąco polecam!
 
Hanna M.
 
 
17.
Kurs Tarota Uni Garden to miejsce, w którym potężna wiedza ezoteryczna spotyka się z bogatym bagażem doświadczeń dając kursantom bardzo praktyczne wprowadzenie do świata symboli i archetypów oraz panujących w nim zależności. Inspirujący i motywujący do pracy nad sobą. Serdecznie polecam!
 
Piotr Sz.
     
 
16.
Nie każdy kto posiada ogromne kwalifikacje potrafi nauczać, Józefina jednak świetnie odnajduje się jako nauczyciel i w bardzo ciekawy ale i przystępny sposób przekazuje swoją wiedzę.

Spotkania odbywały się w przemiłej atmosferze, w małej grupie, przez co szybko złapaliśmy super kontakt :) Przeszliśmy od teorii BHP przez charakterystykę każdej karty, po rozkłady w których mogliśmy w sposób praktyczny sprawdzić swoje umiejętności.

Otrzymany od Józefiny pakiet lektur pomagał po każdych zajęciach zgłębiać wiedzę, a po ukończeniu kursu I stopnia miałam mocne podstawy do samodzielnej i co ważne bezpiecznej pracy z tarotem.

Szczerze bardzo polecam, warto uczyć się od Najlepszych!

 
Monika S.
 
 
 
15.
Jestem absolwentką kursu tarota I stopnia prowadzonego przez Józefinę. O kursie dowiedziałam się przeglądając stronę internetową UNI GARDEN. Pytanie, które nasuwa się zawsze jako pierwsze, czy warto wziąć udział w tym kursie ? Oczywiście, że warto!

Józefina, przesympatyczna osoba z zasadami, posiadająca ogromny zasób wiedzy „za rękę” wprowadziła mnie w świat tarota.   Podczas zajęć poznałam historię, bhp, znaczenie kart, nauczyłam się wielu układów, spotkałam wspaniałych ludzi ale przede wszystkim poznałam siebie.

Znam  wiele osób, które zajmują się tarotem, często z pierwszych stron gazet i z całą pewnością mogę  stwierdzić, iż są daleko w tyle za Józefiną.

Józefina dziękuję, że mogłam być twoim uczniem.

Gosia L.
 
14.
Ja ze swojej strony polecam wszystkim tym, którzy się wahają (lub z jakichś względów obawiają) zapisanie się na ten kurs. Przede wszystkim dlatego, że można się dużo nauczyć o samej strukturze tarota oraz o tym, jak w zależności od konkretnego okresu historycznego, uwarunkowań politycznych, społecznych i ekonomicznych oraz innych czynników, zmieniały się interpretacje poszczególnych symboli znajdujących się na standardowych taliach (a także tego, dlaczego współcześnie przedstawia się pewne postaci czy archetypy w sposób zgoła odmienny od tego, w jaki były one prezentowane w taliach starszych).
 
 
 
13.
Ja przed kursem pracowałam z Waitem jakiś czas, ale tutaj nauczyłam się, że sama "sucha" nauka symbolicznych znaczeń poszczególnych elementów waitowskich kart, niestety nie wystarczy. Na zajęciach znalazłam to, czego mi brakowało - a mianowicie k o n t e k s t o w o ś ć (podkr. moje) czyli umiejscowienie symboli Waita w rozmaitych ODNIESIENIACH DO: innych systemów normatywnych, mitologii, gałęzi nurtów filozoficzno-myślowych, innych kultur, różnych religii itd. Ogrom informacji może przytłaczać (bo każdy by chciał kłaść karty świetnie po przeczytaniu lakonicznych informacji znajdujących się w książeczkach dołączanych zwykle do każdej talii), jednak moim zdaniem brak znajomości tej szczegółowej wiedzy uniemożliwia po prostu UCZCIWE wróżenie i sprawdzalne stawianie kart (no, chyba że mówimy o osobach mających dar jasnowidzenia - ale to już inna kwestia).

Dodam jeszcze, iż Prowadząca kurs dba o to, aby było na nim bezpiecznie (i to bezpiecznie na rozmaitych poziomach) - a to jest bardzo ważne dla osób, które chcą, nawet hobbystycznie, zajmować się ezoteryką. Ćwiczeń, w miarę poznawania coraz to większej ilości materiału, jest dużo i są one różnorodne. A przede wszystkim to ćwiczenia, które można łatwo i szybko zweryfikować (a to jest bardzo ważne dla początkujących). Na zajęciach zawsze można zadać trapiące człowieka pytania - mi się zdarzyło zadawać te naprawdę głupie, ale nigdy nie spotkałam się ze strofującym spojrzeniem czy niemiłym komentarzem - każdorazowo dostawałam życzliwą i rzetelną odowiedź. Każdy poziom kursu ma swoją grupę na facebooku, na której też zawsze można spytać o dręczące nas kwestie czy podzielić się ze znajomymi rozkładem i naszą własną interpretacją (lub poprosić innych o pomoc w analizie czy też innym w analizowaniu pomóc).

Komentarz jest długi, ale wydaje mi się, że wyjaśnia wszystkie wątpliwości czy rozwiewa obawy, które ja miałam gdy do głowy wpadł mi pomysł zapisania się na tarotowy kurs. Z perspektywy czasu (uczęszczać na zajęcia zaczęłam w październiku/listopadzie zeszłego roku) muszę stwierdzić, że ten kurs to jeden z lepszych przystanków, jakie może odwiedzić człowiek chcący rozwijać się duchowo. Póki co, to planuję tu zostać na dłużej. I innym też polecam :)
 
Rut B.
 
 
12. To jest bardzo fachowy, praktyczny, świetnie zaplanowany kurs Tarota. Prezentuje bardzo szeroki zakres wiedzy w uporządkowanej, przystępnej formule. Doskonale wprowadza w wielki świat symboli. Polecam :)
 
Maciej M.
 
 
11. Szukając profesjonalnego kursu tarota przekopałam cały internet aż wreszcie znalazłam! Z całego serca polecam kurs u najlepiej do tego przygotowanej osoby w Warszawie, a kto wie czy nie w całej Polsce - Józefiny Jagodzińskiej! Jest ona niezwykle profesjonalna, otwarta i zaangażowana w to co robi, ponadto ma wyjątkowo duże pokłady cierpliwości oraz niezwykłą, rzetelną wiedzę ezoteryczną popartą długoletnią praktyką, którą z łatwością przekazuje swoim uczniom, a wszystko to bez straty czasu na zbędne dyskusje. Józefina ujęła mnie szacunkiem który ma do swoich uczniów oraz nie narzucaniem własnych interpretacji. Każda godzina kursu jest nabywaniem wiedzy którą z łatwością można przełożyć na własną praktykę. Wielkie dzięki, Józefino!

 
Aleksandra D.
 
7-10.
 
Dyplom Tarot kurs Tarota podziękowania
 

6.
Miałam wielkie szczęście, że szukają profesjonalnego kursu tarota trafiłam do Józefiny!

Nie ma tu żadnego oszołomstwa ani czarów-marów. Jest rzetelna, głęboka wiedza merytoryczna oparta o długoletnią praktykę i szeroką wiedzę teoretyczną. Jestem pod wrażeniem Jej umiejętności i wiedzy oraz daru ich przekazywanie bez zbędnych dygresji ani  straty czasu na niepotrzebne dyskusje. Ujmuje też szacunek dla indywidualności każdego ucznia oraz ukierunkowywanie, ale nie narzucanie własnych interpretacji.

Każda minuta kursu to nabywanie realnych kompetencji, które od razu można przekładać na własną praktykę. Nie mogłam  trafić lepiej! Wielkie dzięki, Józefino!
 
Joanna C.
 
 
5.
Kurs ten z pewnością doceni każdy, daje on solidne podstawy do wypracowania własnej techniki, to dalszych poszukiwań , rozwoju znaczeń i interpretacji. Po jego ukończeniu można już praktycznie wykorzystywać wiedzę. Na zajęciach są przećwiczone rozkłady, różne znaczenia kart w zależności od pozycji w rozkładzie i od charakteru pytania, a także od talii.
Cenię sobie, że prowadząca nie narzuca nikomu swoich interpretacji, uczy zaufania do własnej intuicji. Czuję, że otrzymałam solidne narzędzie wraz z instrukcją jak się nim posługiwać, a jak biegle będę nim władać zależy już tylko ode mnie.

Bardzo Ci dziękuję Józefino :)
 
Magdalena W.
 
 
 
4.
Był to dla mnie czas poznania siebie a przede wszystkim miałam możliwość głębszego poznania kart i przełożenia ich obrazów na życie doczesne.
 
Anita K.
 
 
3.
Polecam wszystkim zainteresowanym tarotem . Zajęcia w miłej atmosferze i bardzo profesjonalne podejście do kursu. Można zdobyć konkretną wiedzę i rozpocząć przygodę z Kartami Tarota. 
 
Krystyna Ł.
 
2.
Ukończyłam podstawowy kurs tarota i jestem pod wielkim wrażeniem tego, czego nauczyłam się z Józefiną i Dorotą. Dziewczyny są przygotowane do prowadzenia zajęć, co wynika nie tylko z wiedzy na temat tarota i ich praktycznych doświadczeń, ale też z umiejętności przekazywania wiedzy. Dają jednocześnie możliwość swobodnego rozwoju, nie narzucają jednej słusznej drogi, co jest moim zdaniem bardzo cenne i nie zawsze spotykane w gronie ezoteryków. Gratuluję Wam tak prowadzonych zajęć, sobie, że na nie trafiłam i polecam! 
 
Joanna N.
 
 
 
1.
Polecam fantastyczne kursy tarota prowadzone przez Józefinę Jagodzińską i Dorotę Rzepecką. Właśnie ukończyłam kurs podstawowy i uważam, że zajęcia prowadzone są profesjonalnie w miłej i cieplej atmosferze. Dziewczyny przekazały mi nie tylko wiedzę na temat interpretacji każdej z kart tarota, ale dzieliły się swoim doświadczeniem, uczyły szacunku do kart tarota oraz jak dbać o swoje bezpieczeństwo podczas wróżenia. To dzięki nim zaczęłam "czuć" karty i wydaje mi się, że odkrywam powoli co to znaczy otwierać się na intuicję (przede mną długa droga).

Tak więc jeśli ktokolwiek chce zacząć uczyć się Tarota to tylko na kursach u Józefiny i Doroty. Gorąco polecam !!!. Dziewczyny JESTEŚCIE WIELKIE :-))). Do zobaczenia we wrześniu.
 
Bożena K.
Tekst pochodzi ze strony - www.uni-garden.com - Astrologia i Tarot w praktyce - Warszawa.