UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga."

Tukidydes

Zaćmienie Księżyca 7 sierpnia 2017Autorka: Józefina Jagodzińska

7 sierpnia 2017 o godzinie 20:22 naszego czasu nastąpi apogeum częściowego zaćmienia Księżyca. Koniec zaćmienia częściowego nastąpi o  21:18, a zaćmienia półcieniowego o 22:51, a więc jest to wystarczająco długi czas, o ile pogoda dopisze, żeby zobaczyć czerwonawy, "nadgryziony" Księżyc.

Co na to astrologia? Zaćmienie nastąpi na pełni w znaku Wodnika, w opozycji do Słońca w koniunkcji z Marsem. Warto zwrócić uwagę na to, że zaćmienie nastąpi w 15 stopniu Wodnika, który jest opisywany wedle symboli sabiańskich jako "wielki biznesmen siedzący za swoim biurkiem", co wzmacnia znaczenie kwestii finansowych i korzystnych zmian na tym tle, podobnie jak w przypadku Słońca znajdującego się w VI domu. Dla osób z obsadą Lwa symbol sabiański jest znaczący w  kontekście końca dotychczasowych kłopotów: "
burza skończyła się; cała natura raduje się w promieniach lśniącego słońca". Nie należy się bać nagłych, nawet agresywnych zwrotów akcji - przyniosą one wymierne korzyści. Można powiedzieć, że w przypadku tej pełni "do odważnych świat  należy", jeśli należy się do osób, które mają obsadzone te dwa znaki. Trygon Księżyca do Jowisza w VII domu, rządzonego przez Wenus w V domu wskazuje, że w przypadku osób z obsadą Wodnika wchodzą w grę korzystne rozstrzygnięcia rodzinno-majątkowe oraz pogodzenie interesów, które dotychczas mogły wyglądać na sprzeczne.

Warto zwrócić uwagę na to, że ta pełni jest jednocześnie w konfiguracji z dwiema planetami pokoleniowymi - razem z Neptunem i Plutonem tworzą one Bumerang z wyładowaniem na Księżycu, co jeszcze głębiej podkreśla związek pomiędzy tymi dwoma znakami oraz wskazuje na to, że zmiany ogarną także sprawy związane z sektorami I i XI, a więc wgląd i zmianę sposobu widzenia samego siebie oraz priorytetów, a także poważne podejście do wartości, pogłębienie przyjaźni, a dla czekających na poważny związek małżeństwo na resztę życia. Należy się przy tym spodziewać niestandardowej kolei rzeczy, ponieważ obydwie planety pokoleniowe są w retrogradacji.

Na zmiany nie będzie trzeba długo czekać -  nastąpią one w ciągu najbliższych czterech miesięcy, przy czym największe zmiany będą dotyczyły okresu od 7 sierpnia do 15 września. Zmiany, ze względu na umiejscowienie Księżyca dla osób zamieszkujących teren Polski będą spektakularne.

Zaćmienie Ksieżyca, horoskop
 
Linki do nagrań na YT:
Zaćmienie Księżyca 7 sierpnia 2017 - cz. 1
Zaćmienie Księżyca 7 sierpnia 2017 - cz. 2

       

Józefina Jagodzińska,
29 lipca 2017, Warszawa

 Kategorie:  astrologia, astrologia tranzytowa, astrologia wydarzeniowa, astrologia mundalna,  astrologia prognostyczna.

Przeglądasz: Zaćmienie Księżyca 7 sierpnia 2017 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa