UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Wiedz, kiedy należy się odezwać."

H. Jackson Brown

Zaćmienie Słońca 21 sierpnia 2017Autorka: Józefina Jagodzińska

21 sierpnia 2017 o godzinie nastąpiło zaćmienie Słońca, już po jego zachodzie w Europie, widoczne na terenie Stanów Zjednoczonych.  Zaćmienie zaczyna się blisko brzegów kontynentu na Pacyfiku i kończy się podobnie, na Atlantyku. Na terenie Ameryki Północnej rozpoczęło się od wybrzeża w pobliżu Portland w stanie Oregon, by następnie przejść przez tereny Idaho, Wyoming, Nebraski, Kansas, Missouri, Kentucky, Georgii i Południowej Karoliny.

Linki do nagrań na YT:
Zaćmienie Słońca 7 sierpnia 2017 - cz. 1
Zaćmienie Słońca 7 sierpnia 2017 - cz. 2
Zaćmienie Słońca 7 sierpnia 2017 - cz. 3
Po zaćmieniach sierpień 2017Jest to pierwsze od 99 lat zaćmienie całkowite, które obejmuje Stany Zjednoczone. Tym razem odbywa się ono w znaku Lwa, który w horoskopie tego kraju wypada w VI domu. Dlatego też zaćmienie będzie miało wpływ przede wszystkim na sprawy wewnętrzne USA, jednak ze względu na znaczenie i wiodącą rolę w świecie zmiany te odbiją się także tak na sojusznikach, jak i rywalach tego kraju.

Zaćmienie należy do saros 145 i ostatnie takie zdarzyło się 18 lat temu, wtedy widoczne na terenie Europy, co wzmożyło rosyjską obecność na wojnie na Bałkanach oraz wprowadziło na "tron" Rosji Władymira Putina, który, jak wiemy, powrócił w w polityce Rosji do retoryki wielkomocarstwowej i odwołuje się nie tylko do tradycji Związku Radzieckiego jako wielkiego gracza na arenie międzynarodowej, ale i do tradycji carskich.

Analogicznych, ale nie identycznych procesów, które w zaowocują wzmocnieniem i potwierdzeniem  pozycji Stanów Zjednoczonych należy spodziewać się w działaniach Amerykanów, a więc potwierdzenia swojej strefy wpływów na świecie, z potencjałem lokalnej wojny na obrzeżach oraz radykalnych porządków i przywrócenia takiej hierarchii, jaka Ameryce kojarzy się jej z jej "złotym wiekiem" W związku z  tym spodziewałabym się odwoływania do tradycyjnych wartości i rozwiązań charakterystycznych dla późnych lat 40-tych, 50-tych i początku 60-tych.


Dla Polski zaćmienie to odbywa się w VI domu, a dla samego horoskopu Polski na jej ascendencie,w  koniunkcji Marsa z Plutonem naszego kraju.

 

Zaćmienie Słońca 21 sierpnia 2017 horoskop

 

 

 
       

Józefina Jagodzińska,
14-31 sierpnia 2017, Warszawa

 Kategorie:  astrologia, astrologia tranzytowa, astrologia wydarzeniowa, astrologia mundalna,  astrologia prognostyczna.

 

Przeglądasz: Zaćmienie Słońca 21 sierpnia 2017 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane alchemia, astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, Tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, numerologia, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs, kursy, tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, reinkarnacja, hermetyzm, przebudzenie duchowe, Warszawa