UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Śpiewać i tańczyć to być dobrze wykształconym."

Platon

Mars w znakach 2019

Jesteś w: Teksty » Varia » Teksty archiwalne


Autorka: Józefina Jagodzińska

Szkoła francuska, Ares, ok. 1800Mars w 2019 roku zaczyna swój bieg od znaku Ryb, ale jeszcze w czasie Sylwestra, o 3:19 przechodzi do znaku Barana.

Długi pobyt we własnym znaku, aż do Walentynek, jest dobrym czasem na ustalenie osobistych priorytetów i wdrażania ich do realizacji. Cele te powinny obejmować relacje z innymi ludźmi - wejściu w nowy rok patronuje trygon Marsa z Wenus, który utrzymuje się aż do początku lutego.

Mimo potrzeby wspólnoty, spotkań, towarzystwa chęć utrzymania niektórych kontaktów będzie znacznie utrudniona od 7 stycznia do końca pierwszego tygodnia lutego ze względu trudną na kwadraturę Marsa i Saturna. Ten układ, który można sparafrazować jako "bez przebaczenia", będzie rzutował na całą resztę roku, sprzyjając agresywnym zachowaniom, szczególnie w sytuacjach publicznych, społecznych, politycznych.

Jego apogeum zbiega się z całkowitym zaćmieniem Księżyca w styczniu, które sprzyja sprawom prywatnym, jednak na poziomie publicznym pobudza do samosądów.  Wpływ ten utrzyma się do końca stycznia 2020, objawiając się ze szczególnym nasileniem pod koniec października i na końcu listopada 2019. Dlatego też warto zachowywać w tym roku zimną krew i zamiast dawać się porywać morderczym emocjom tłumu, w razie potrzeby wzywać straż miejską, policję i inne służby zajmujące się wprowadzaniem porządku, reprezentowane przez Saturna. 

Mars jest rzez cały rok jest w ruchu prostym i w każdym z żywiołów spędza po trzy miesiące. Jest to zupełnie inna dynamika, niż w roku poprzednim, kiedy Mars przez prawie pół roku znajdował się w znakach powietrznych. To tworzy przestrzeń na testowanie celowości i adekwatności naszych działań pod każdym kątem, co sprzyja realizacji rozsądnych planów.

Żywioł Marsa
Liczba dni w roku
Retrogradacje
 Ogień91
-
 Ziemia92
-
 Powietrze92
-
  Woda90
-

 

 

Aspekty Marsa z Wenus w 2019 roku:


Aspekty Marsa z planetami dalszymi w 2019 roku:

Koniunkcje

 

       

Opozycje   

     

 


Mars w znakach
 Direct
& retro
Daty ingresów
Dni
Ryby
D15 listopada 2018
47
BaranD 1 stycznia 201944
Byk
D14 lutego 2019
45
Bliźnięta
D
31 marca 2019
46
Rak
D
16 maja 2019
47
Lew
D
2 lipca 2019
47
Panna
D
18 sierpnia 2019
47
Waga
D
4 października 2019
46
Skorpion
D
19 listopada 2019
43/45
Strzelec
D
3 stycznia 2020
43

Zobacz też:

Wenus w znakach 2019
Mars w znakach 2018
 

Józefina Jagodzińska,
29 stycznia 2019, Warszawa


Kategorie:  astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, tranzyty, planety osobiste.
Przeglądasz: Mars w znakach 2019 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa