UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia."

Mark Twain

Ceres w znakach 2020Autorka: Józefina Jagodzińska

 Károly Brocky, Ceres i Triptolemos, ok. 1853 Ceres w 2020 roku zaczyna swój pobyt od znaku Koziorożca. Mimo tak konkretnego początku, wzmacniającego wpływy typowe dla tego znaku Ceres jest w Ziemi jedynie pierwszych trzydzieści dni w roku, by następnie spędzić resztę roku w dwóch znakach, Wodniku i Rybach.

Co może na ten temat powiedzieć astrolog?

Styczeń jako jedyny miesiąc, w którym Ceres jest w znaku związanym z twardymi uwarunkowaniami, sprzyja wstępnej diagnozie, czym warto się w tym roku zajmować, a czym nie, jaki wymiar czasowy poświęcić różnym dziedzinom życia, jakie plany realizować, a co sobie odpuścić lub przełożyć na później. Kolejne miesiące będą weryfikować te założenia, sprzyjając korektom na poziomie emocjonalnym i duchowym, co w konsekwencji będzie wpływać także na założenia z początku roku.

 Ceres
w żywiołach

Liczba dni
Retrogradacje
 Ogień - -
 Ziemia 30 -
 Powietrze 126 21
 Woda 210 82

 

W 2019 roku Ceres przebywała ponad pół roku w Strzelcu, tonując wpływ Jowisza. Nnatomiast w 2020 roku Ceres omija znaki ogniste, co sprzyja kontynuacji dotychczasowych nawyków, przede wszystkim tych związanych z ruchem, sportem i edukacją. Ceres w trakcie pobytu w Wodniku i Rybach przekieruje zainteresowania przedmiotowe na podmiotowe - na gruncie towarzyskim bardziej istotne będzie to, z kim, niż co się robi. Innymi słowy jest to czas, kiedy metodą prób i błędów ludzie będą testować wzajemne interakcje, starając się zacieśniać więzi, stwarzać grupę przyjaciół czy bliższych osób.

Pobyt Ceres w Wodniku sprzyja także wszelkiego rodzaju modernizacjom, a w Rybach odpoczynkowi, ale i wzrostowi bałaganu. 
Osoby, które mają planety w tych dwóch znakach poświęcą wiele czasu na autoanalizie a w konsekwencji optymalizacji swoich działań, a także na leczeniu lub profilaktyce zdrowotnej. Ceres przebywa aż 7 miesięcy w Rybach, ta druga tendencja będzie przeważać w 2020 i potrwa aż do 21 lutego 2021, a więc zdominuje także początek kolejnego roku.

Ceres
w znakach

 Direct
& retro
 Data Dni
Koziorożec
D
16 listopada 201930/76
Wodnik
D
31 stycznia 2020
83/126
RybyD
23 kwietnia 2020
75/210/261
RybyR 12°49''
 7 lipca 2020
 82/210/261
 Wodnik R 27 września 2020
 21/126
 Wodnik D 18 października 2020
 22/126
Ryby
 D 9 listopada 2020
 53/210/261
 Baran D 21 lutego 2020
 *

 

 

Józefina Jagodzińska,
styczeń 2020, Warszawa

 

Kategorie:  astrologia, horoskop, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, prognoza astrologiczna, tranzyty, planety osobiste, planety społeczne.

Przeglądasz: Ceres w znakach 2020 / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa