Relokacja, horoskop relokacyjny

 Relokacja - technika astrologiczna polegająca na przeniesieniu radixu urodzeniowego w inne miejsce. Horoskop urodzeniowy jest mapą nieba w momencie urodzenia w miejscu urodzenia, natomiast horoskop relokacyjny to horoskop stworzony na ten sam czas urodzenia, ale na inne miejsce. Pozycje planet w znakach pozostają więc te same, ale pojawią się w innych domach (sektorach horoskopu) , co zmienia rozkład sił w horoskopie, wzmacniając lub osłabiając go w zależności od wybranego miejsca czy obszaru geograficznego.

Przeniesione wykresy odzwierciedlają doświadczenia i lekcje, które są charakterystyczna dla osoby w danej lokalizacji.  W większości wypadków można znaleźć miejsca optymalne do życia dla danej osoby, co nie znaczy, że są one pozbawione wad, np. ze względu na położenie planet urodzeniowych, które pozostaje niezmienne, bieżące tranzyty będą nadal odczuwalne, choć w inny sposób w zależności od zmiany jaka zaszła w domifikacji.

Jedną z wstępnych technik relokacyjnych jest astrokartografia, która nie jest wystarczająca, by określić optymalne miejsca do życia dla danej osoby, ponieważ dotyczy jedynie wybranych punktów horoskopu, a nie całości.
W tym kontekście określanie wykresów astrokartograficznych  takimi nazwami jak "astrologiczna mapa szczęścia",  "linie szczęścia, sukcesu i miłości", "horoskop szczęścia" itp. należy traktować jako zabiegi marketingowe. Analiza relokacyjna wymaga pogłębionej analizy całego horoskopu, której nie zastąpią generowane przez programy astrologiczne linie astrokartograficzne.

Nagrania:
Relokacja, przeprowadzka a tranzyty
Czy relokacja solariusza zadziała przez cały rok?

Relokacja Paul Newman

 

Kategoria: Astrologia & horoskop.

 

Tekst pochodzi ze strony - www.uni-garden.com - Astrologia i Tarot w praktyce - Warszawa.