UniGarden - Astrologia, tarot, kursy

Twój cytat

"Ostrożność rodzi pokój, w czasie pokoju powstaje dobrobyt."

przysłowie włoskie

O mnie

 Jestem solarnym Wodnikiem z ascendentem w znaku Skorpiona. Interesuje mnie wiedza, którą można poddać weryfikacji i sprawdza się w praktyce. Zarówno ta, która wchodzi aktualnie do kanonu nauki, jak i ta, która obecnie nie znajduje tam miejsca. Kryteria to użyteczność, etyczność oraz sprawdzalność, a nie stereotypy, czy to naukowe, religijne, czy new ageowe. Myślę, że mogę się określić jako poszukiwacz prawdy.

Uczę astrologii i tarota na kursach oraz prowadzę sesje osobiste - indywidualne, partnerskie i zawodowe. Miejsce spotkań to Warszawa.  Jeśli sytuacja tego wymaga, stosuję też inne środki, które oferuje ezoteryka. Różne metody pozwalają dostrzec sens tego, co się stało w przeszłości, tego, co się  dzieje teraz oraz podpowiada, jak wykorzystać  szanse, jakie niesie przyszłość.

Charakter spotkań jest dostosowany do indywidualnych potrzeb.  Moja rola polega na wspieraniu wszelkich korzystnych dla klienta zmian tak, by z trudności wyłaniała się podpora w postaci konkretnych rozwiązań albo informacji, jak długo potrwa trudny okres i kiedy się skończy.

Publikacje

Piszę od czasu do czasu artykuły dla mediów popularyzujące medycynę naturalną i ezoterykę. Jak dotąd moje teksty ukazały się w mediach takich jak: Feniks, Zielone Brygady,  Wegetariański Świat, Wiedza Tajemna, Zdrowie oraz w portalach internetowych. Tu możesz przejrzeć niektóre z nich. Jeśli zajrzysz
tutaj, znajdziesz ostatnio opublikowany tekst z pisma Wróżka.

Projekty

Około 2004 roku pojawiła się pierwsza wersja strony; od tego czasu strona przeżyła liczne zmiany szaty graficznej oraz modyfikację zawartości; liczba dostępnych artykułów która systematycznie rośnie.
· Uni Garden

W 2007 roku założyłam forum Astrologia Ezoteryka Mistyka na portalu GoldenLine, które działało prężnie przez kilka lat do momentu, kiedy zmienił się właściciel i formuła tego miejsca, które przestało funkcjonować jako połączenie profilów zawodowych z grupami dyskusyjnymi, stawiając na pierwszym cele zawodowe.
· Astrologia Ezoteryka Mistyka

 
W 2007 roku maluję talię tarota, której nazwa nawiązuje do mojego nazwiska: 
·
Blueberry Tarot. Praca nad talią jest w toku, z przerwą na praktycznie cały tranzyt Urana przez znak Barana.

 
Od 2007 roku współtworzę encyklopedię polskich astrologów:
·  Astrowiki - internetowa encyklopedia astrologiczna.

 

W 2011 roku założyłam fanpage mojej strony na Facebooku:
· Uni Garden - ukazują się tu różne bieżące informacje dotyczące astrologii i tematów pokrewnych.

 
Od 2017 roku prowadzę vloga o różnorodnej tematyce, związanej duchowością i ezoteryką:
·  vlog Józefina Jagodzińska.


Peregrynacje

Od 2004 do 2010 roku współtworzyłam polski portal popularyzujący Hunę. W pewnym momencie jednak bardziej zajmujący stał się dla mnie hawajski ruch niepodległościowy, niż Huna. Kontakt z rdzennymi Hawajczykami przekonał mnie, że Huna która zapożycza pewne elementy hawajskiej kultury, jednak jest konstruktem na wskroś okcydentalnym, mającym znamiona duchowego kolonializmu.  Wedle mojej oceny nie jest o zjawisko odosobnione, tylko ogólny trend, który miałam okazję obserwować w bardzo podobnym wydaniu  na przykładzie buddyzmu, którym żywo interesowałam się między 2012 a 2015 rokiem. Buddyzm dał mi umiejętność zwiększonej koncentracji, a kilkaset tysięcy mantr, ku mojemu zdumieniu, dobrze przygotowało mnie do tego, żeby lepiej zrozumieć duchowe koncepcje, rolę i prawdę chrześcijaństwa.


Kilka słów o mojej drodze

Budzenie świadomości zaczęło się u mnie od wegetarianizmu. Już jako dziecku szkoda było mi  zwierząt, tym bardziej, że w trafiałam na informacje o ludziach (jak Leonardo da Vinci) i całych nacjach (Hunzowie), które miały się dobrze na wegetariańskim wikcie.  8 kwietnia 1992 roku zostałam wegetarianką i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Z punktu widzenia astrologa zmiana ta była związana z tranzytem Plutona przez ascendent i Księżyc.

Pierwszym krokiem w kierunku ezoteryki była chińska wyrocznia I Cing, którą przyniósł  do domu na początku lat 90-tych roku mój starszy brat i którą ze zdziwieniem i zapałem studiowaliśmy zastanawiając się, jakim sposobem to działa. Nadal mam to wydanie czasopisma Fikcje i Fakty, w którym ukazało się owa wyrocznia. Stoi na półce z orientaliami obok innych tłumaczeń Księgi Przemian.

Następnie była numerologia, która pojawiła się w 1994 roku razem z książką Nataszy Czarmińskiej Liczby losu i niedługo potem Tarot - za sprawą książki Jana Witolda Suligi i kart Tarota Marsylskiego wydanych razem z książką Heleny Starowieyskiej. Nomen omen, książki i karty Pań Czarmińskiej i Starowieyskiej zostały zostały wydane przez Wydawnictwo Wodnika.

Parę lat później (1998-2001) w Collegium Psychotronicznym w Warszawie studiowałam dwa dopełniające się kierunki - psychologię alternatywną i medycynę naturalną. Bardzo mi wtedy zależało, by znaleźć szkołę, w której nauczę się ziołolecznictwa i okazało się, że Collegium Psychotroniczne oferuje najwięcej zajęć w tym zakresie, więcej niż farmacja (sic!). Okazało się też, że jest tam mnóstwo innych ciekawych zajęć. Wtedy też, w październiku 1998 po raz pierwszy zetknęłam się z jogą, rok później także z qigongiem.

 
Od 2001 roku praktykuję qigong (niestety z przerwami) i różne formy medytacji. Z tą ostatnią wiążę fakt, że od 2002 roku uaktywniła się we mnie spontanicznie pamięć przeszłych wcieleń. W tej chwili pamiętam ich kilkadziesiąt, z ciągłością trzystu lat wstecz. Pamięć tego typu jest jednak jedynie wstępem do spraw istotniejszych.

Od 2007 roku prowadzę kursy tarotowe i kursy astrologiczne. Badam też wpływ i charakter nowo odkrytych ciał niebieskich, jakie znajdują się w Układzie Słonecznym, czyli planety karłowate, znajdujące się za Plutonem: Haumeę, Makemake, Prozerpinę (Eris)  i Sednę.

W czasie wolnym uczę się, czytam, piszę do szuflady i jeżdżę w w piękne miejsca. Listę moich nauczycieli, których wiedzę rekomenduję znajdziesz tutaj.

 
Józefina Jagodzińska

Przeglądasz: O mnie / Uni Garden - astrologia i tarot w praktyce - Warszawa

Wyszukiwarka


Newsletter

E-mail:
Uni Garden © Józefina Jagodzińska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Webmaster - ITB Vega
poszukiwane astrologia, horoskop, horoskopy, horoskop osobisty, horoskop urodzeniowy, horoskop prognostyczny, astrolog Warszawa, astrologia Warszawa, tarot Warszawa, wróżka Warszawa, tarocistka Warszawa, horoskop, horoskop partnerski, horoskop miłosny, znaki zodiaku, tarot, astrologia, astrologia wydarzeniowa, astrologia tranzytowa, nauka astrologii, astrolog, ezoteryka, archetypy, rozwój duchowy, rozwój osobisty, pomoc duchowa, wiedza duchowa, duchowa wiedza, ezoteryka, tarot wróżka, tarot, kurs tarota, kursy tarota, astrologii, karty tarota znaczenie, nauka tarota, interpretacja tarota, wróżby tarota, stawianie tarota, warsztaty, anioł stróż, anioły, archanioły, przebudzenie duchowe, Warszawa